Panasonic MQDB045D1A04 Servo Driver – MINAS Series
Model: MQDB045D1A04
Brand Panasonic
Series MINAS Series
Model MQDB045D1A04
Product Details And Specifications
Procurement Specifications
Part Number MQDB045D1A04
Brand Panasonic
Series MINAS
Product Type AC Servo Driver / Servo Amplifier
Country of Origin Japan
Rated Output 450W (0.45kW)
Input Voltage Single-phase / Three-phase 200–240V AC